Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Turniej Tenisa Stołowego – Dzień Hutnika

13 maja 2017 @ 08:00 - 17:00

Turniej Tenisa Stołowego z okazji „DNIA HUTNIKA”.

W dniu 13. maja 2017 roku (sobota) w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Zawodowych HTS na os. Złotej Jesieni” 2 w Nowej Hucie odbędzie się Turniej Tenisa Stołowego z okazji „Dnia Hutnika”. Organizatorem jest zarząd Hutniczego TKKF przy ArcelorMittal Poland. Zawody zostaną przeprowadzone w kategorii dziewcząt i chłopców do lat 15, oraz w kategorii dorosłych „open”. Ponadto, wzorem ubiegłych lat, już tradycyjnie rozegrany zostanie miniturniej o miano najlepszego zawodnika – Hutnika.

Dodatkowo, w celu uatrakcyjnienia zawodów, rozegrane zostaną dwie konkurencje sprawnościowe: z oddzielnymi nagrodami: rzut lotką i rzut do kosza. Turniej Tenisa Stołowego przeprowadzony będzie w ramach Jubileuszu 60.lecia Hutniczego TKKF i jest dedykowany wszystkim tenisistom stołowym, wywodzącym się z byłej Huty im. Lenina, Huty im. Tadeusza Sendzimira i ArcelorMittal Poland S.A. W turnieju tenisa stołowego „Open” mogą też uczestniczyć zawodnicy Polskiego Związku Tenisa Stołowego do III Ligi włącznie, bez ograniczeń wiekowych.
Początek zawodów o godz. 9.30.
Zgłoszenia do zawodów – telefonicznie: 515.182.228, e-mail: wladek-lopatka@o2.pl lub osobiście w dniu zawodów w godzinach 8.00 – 9.00. Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły

Data:
13 maja 2017
Godzina:
08:00 - 17:00
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
, ,

Organizator

Małopolskie TKKF
Email
tkkf@tkkf.com
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Zespoł Szkół Zawodowych HTS Nowa Huta
os. Złota Jesień 2
Kraków, małopolskie 31-826 Polska
+ Google Map

Start typing and press Enter to search